RTT051203FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT051203FTP
JLCPCB Part #
C103948
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS