RTT037322FTP
MFR.Part #
RTT037322FTP
JLCPCB Part #
C103804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS