RTT037153FTP
MFR.Part #
RTT037153FTP
JLCPCB Part #
C13278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS