RTT034701BTP
MFR.Part #
RTT034701BTP
JLCPCB Part #
C312256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS