RTT02R300FTH
MFR.Part #
RTT02R300FTH
JLCPCB Part #
C332659
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS