RTT02R100FTH
MFR.Part #
RTT02R100FTH
JLCPCB Part #
C158960
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS