RTT0295R3FTH
MFR.Part #
RTT0295R3FTH
JLCPCB Part #
C158962
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS