RTT029090FTH
MFR.Part #
RTT029090FTH
JLCPCB Part #
C103182
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS