RTT028660FTH
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT028660FTH
JLCPCB Part #
C158970
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS