RTT026813FTH
MFR.Part #
RTT026813FTH
JLCPCB Part #
C103143
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS