RTT025102BTH
MFR.Part #
RTT025102BTH
JLCPCB Part #
C2901457
Description
-55℃~+155℃ 50V 51kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS