RTT022673FTH
MFR.Part #
RTT022673FTH
JLCPCB Part #
C159057
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS