RTT02115JTH
MFR.Part #
RTT02115JTH
JLCPCB Part #
C166674
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS