RTT019531FTH
MFR.Part #
RTT019531FTH
JLCPCB Part #
C166081
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS