RTT014642FTH
MFR.Part #
RTT014642FTH
JLCPCB Part #
C166185
Description
-55℃~+125℃ 25V 46.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS