RTT013163FTH
MFR.Part #
RTT013163FTH
JLCPCB Part #
C166243
Description
-55℃~+125℃ 25V 316kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS