RTT013162FTH
MFR.Part #
RTT013162FTH
JLCPCB Part #
C166244
Description
-55℃~+125℃ 25V 31.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS