RTT01244JTH
MFR.Part #
RTT01244JTH
JLCPCB Part #
C158676
Description
-55℃~+125℃ 240kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS