RTT011R0JTH
MFR.Part #
RTT011R0JTH
JLCPCB Part #
C102697
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+125℃ 1Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS