RTT011153FTH
MFR.Part #
RTT011153FTH
JLCPCB Part #
C166378
Description
-55℃~+125℃ 115kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS