RTH06R750FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTH06R750FTP
JLCPCB Part #
C881742
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS