RTA03-4D683JTP
MFR.Part #
RTA03-4D683JTP
JLCPCB Part #
C304961
Description
4 62.5mW 68kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS