RTA03-4D620JTP
MFR.Part #
RTA03-4D620JTP
JLCPCB Part #
C458671
Description
4 62.5mW 62Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS