RTA03-4D510JTP
MFR.Part #
RTA03-4D510JTP
JLCPCB Part #
C102676
Description
4 51Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS