RTA03-4D222JTP
MFR.Part #
RTA03-4D222JTP
JLCPCB Part #
C102658
Description
2.2kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS