RTA02-4D3R0JTH
MFR.Part #
RTA02-4D3R0JTH
JLCPCB Part #
C2991284
Package
0402x4
Description
3Ω 4 62.5mW 8 ±300ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS