RLT25R270FTE
MFR.Part #
RLT25R270FTE
JLCPCB Part #
C5141189
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 270mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS