RLT05R750FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RLT05R750FTP
JLCPCB Part #
C2991262
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS