RAT204992FTE
MFR.Part #
RAT204992FTE
JLCPCB Part #
C2991301
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 200V 49.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS