RAT1210R0FTP
MFR.Part #
RAT1210R0FTP
JLCPCB Part #
C5139673
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS