RAT06224JTP
MFR.Part #
RAT06224JTP
JLCPCB Part #
C19626345
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS