RAT0610R0FTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RAT0610R0FTP
JLCPCB Part #
C5139585
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS