RAT033922FTP
MFR.Part #
RAT033922FTP
JLCPCB Part #
C5139706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS