RAT033902FTP
MFR.Part #
RAT033902FTP
JLCPCB Part #
C5139610
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS