RAT032002BTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RAT032002BTP
JLCPCB Part #
C5139595
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS