LR-A1206-21R025F4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR-A1206-21R025F4
JLCPCB Part #
C4354984
Package
1206
Description
-55℃~+170℃ 1W 25mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS