LR2512H-23R070F2
MFR.Part #
LR2512H-23R070F2
JLCPCB Part #
C7422097
Description
-55℃~+170℃ 3W 70mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS