LR2010-21R080F2
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR2010-21R080F2
JLCPCB Part #
C2681023
Package
2010
Description
-55℃~+170℃ 1W 80mΩ ±1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS