UJ4C075018K3S
Extended
Manufacturer
Qorvo
MFR.Part #
UJ4C075018K3S
JLCPCB Part #
C7136811
Package
TO-247-3
Description
385W 750V 81A N-Channel TO-247-3 Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS