QT49-48.000MEEJ-B
MFR.Part #
QT49-48.000MEEJ-B
JLCPCB Part #
C7330505
Description
-20℃~+70℃ 18pF 48MHz 80Ω ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS