W3525B100
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
W3525B100
Description
-40℃~+85℃、-40℃~+85℃、-40℃~+85℃ 1.5dBi 100MHz、100MHz、100MHz 1W、1W、1W 2.45GHz 2.5 50Ω、50Ω、50Ω - Antennas ROHS