PE-0805PFB221ST
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0805PFB221ST
JLCPCB Part #
C1533890
Description
1 220Ω@100MHz 70mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS