PE-0805CM821JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0805CM821JTT
JLCPCB Part #
C2041603
Package
0805
Description
2.35Ω 200mA 820nH ±5% 0805 Power Inductors ROHS