PE-0805CM151JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0805CM151JTT
JLCPCB Part #
C2044243
Description
150nH 350mA 560mΩ ±5% 0805 Power Inductors ROHS