PE-0805CCMC121STH
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0805CCMC121STH
Description
-40℃~+125℃ 120Ω@100MHz 125V 2 300mΩ 370mA 50V - Common Mode Filters ROHS