PE-0603CD201JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0603CD201JTT
JLCPCB Part #
C1333548
Package
0603
Description
1.98Ω 200nH 240mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS