PE-0201MCMC120GT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0201MCMC120GT
Description
-40℃~+85℃ 12Ω@100MHz 2.5Ω 5V - Common Mode Filters ROHS