PE-0201CC101JTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0201CC101JTT
JLCPCB Part #
C19561336
Package
0201
Description
100nH 3.74Ω 4@100MHz 60mA ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS