PA4341.153ANLT
MFR.Part #
PA4341.153ANLT
JLCPCB Part #
C2453273
Package
SMD,7.4x6.8mm
Description
110mΩ 15uH 3A 4.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.4x6.8mm Power Inductors ROHS