PA3136.211HL
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PA3136.211HL
JLCPCB Part #
C2639456
Package
SMD,13.8x8mm
Description
0.23mΩ 210nH 25A ±15% SMD,13.8x8mm Inductors (SMD) ROHS